Rezervační systém slouží k objednání na běžná vyšetření, kontroly, očkování, prodej léků.
– Rezervace ke konkrétnímu lékaři provádějte dle rozpisu služeb na našich stránkách https://okvet.cz/rozpis-sluzeb/
– Pokud se nezobrazí  v rezervačním kalendáři v daný den žádný časový údaj, jsou rezervace již plně obsazené. Na vystavení receptu, prodej léků, stříhání drápů není objednání nezbytně nutné.
– Do poznámky ve formuláři prosím uveďte druh zvířete, u psa plemeno, případně další upřesňující údaje a Vaše požadavky.
– Potvrzení rezervace je generováno automaticky a obdržíte jej na Vámi uvedený e-mail. Bude zde i uveden způsob na změnu, či zrušení rezervace. Potvrzení může někdy “spadnout do spamu”.
– Čas objednání je pouze orientační. Snažíme se čas objednání dodržet, ale akutní pacient nás může výrazně zdržet.
Při akutním problému nám zavolejte na  731 550 976 , nebo nás rovnou navštivte. Určitě se na ošetření Vašeho zvířete čas najde!

Na speciální vyšetření typu RTG, EKG, USG, na operace (kastrace), odstranění zubního kamene, trhání zubů, geriatrický program či jiné zákroky vyžadujících celkovou anestézii   je nutno se objednat telefonicky nebo osobně.
!Před operačními zákroky, ošetřením zubů se nejprve objednejte přes rezervační systém na “vstupní nebo předoperační vyšetření”, abychom mohli adekvátně zákrok naplánovat.
Na očkování více jak 3 štěňat se také objednejte telefonicky.

Poskytnuté osobní údaje slouží pouze pro Vaše zpětné kontaktování a nebudou poskytovány třetím osobám k jiným účelům (např.: marketing).